Get Ahead Senior

Get Ahead Bireysel Potansiyeli Güçlendirme ve Kariyer Gelişim

Danışanın kariyer yaşamına ve hayatının bütününe dair potansiyel kaynaklarını ortaya çıkarmaya destek oluyoruz. Bireylere hayattan beklentilerini belirledikleri, kişisel yetkinliklerini artırdıkları, zihinsel ve ruhsal yönlerini keşfedip güçlendirdikleri bir gelişim programı sunuyoruz. Get Ahead, danışanların şu anda yaşadıkları sorun alanları her ne olursa olsun  mevcut durumundan istediği duruma ulaştırmayı kolaylaştıran, kendi mükemmeline  ulaşmalarına destek veren  değişim ve gelişim sürecinin mimarıdır. 
    

Zaman zaman hayatın pek çok alanı bizleri zorlayabilir. İş, aile, çocuklar, özel yaşam derken üstlendiğimiz pek çok rolün içinde sıkışıp kaldığımız duygusuna kapılabiliriz. Bu belki yeni bir iş alanına atılma isteği olabilir, belki yeni bir iş arayışı olabilir, kendi işini kurup yepyeni bir dünyaya açılma fikri olabilir veya ebeveyn olarak çocuk yetiştirme süreçleriyle ilgi olabilir ya da evlilik yaşamımız içindeki iletişim sorunları olabilir, uyumsuzluk süreçleri olabilir.

Bu ve bunun gibi pek çok konu yaşamımızı sabote ediyor olabilir. Hiçbir konuda yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz. Sizlere profesyonel yol arkadaşlığı yapalım ve sizi harekete geçiren kanatlarınızın altındaki rüzgar olalım. 
Danışanlarımızın zihinsel ve ruhsal süreçlerini bir bütünsel çerçevede görmelerini sağlamak adına onları iletişim bilimleri uzmanlarımız, yaşam koçlarımız, psikologlarımız ve psikiyatrist doktorlarımız ile bir araya getiriyoruz. Yaşamdan kopmadan, keyif alarak hayatınızdaki, kariyerinizdeki değişikliklere hazırlanmanıza destek oluyoruz.