Get Ahead

BİZ KİMİZ ?

Şirketimiz 2005 yılında kurulmuştur. Aynı yıl farklı sektörlerde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış sektör profesyonelleri ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen Üniversitelerinde kendi alanlarında sektör deneyimi olan uzman akademisyenlerin güçlerini birleştirerek bir araya gelmeleriyle faaliyete geçmiştir.

Kurulduğu günden itibaren Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi tarafından hayata geçirilen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinin geliştirilmesi, uygulanması ve saha yönetimi konusunda Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin tek çözüm ortağıdır.

Şirket kurulduktan kısa bir süre sonra Türkiye ve yurtdışında sürdürmüş olduğu danışmanlık çalışmaları ve yönetim alanında düzenlediği eğitim, seminer ve workshoplar PEARSON-EDEXCEL (İngiltere Hükümeti Onaylı Uluslararası Diploma ve Sertifika Kurumu) tarafından akredite edilerek uluslararası kriterler çerçevesinde onaylanmıştır. Böylelikle şirketimiz Edexcel’in Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde faaliyetlerini sürdürdüğü tek eğitim ve danışmanlık merkezi olma unvanına sahip olmuştur.

Pearson-Edexcel akreditasyonu ardından kurumumuza merkezi Londra’da olan İngiltere’nin saygın kurumları arasında bulunan TWIN Group UK tarafından yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında kurumsal ve bireysel süreçlerde stratejik ortaklık teklifinde bulunulmuştur. Kurumsal ve Bireysel kapasite geliştirme çalışmalarıyla şirketin hizmet alanları böylelikle geniş bir perspektife taşınmıştır.

Tüm bu süreçler 2005 yılından beri süregelirken aynı şekilde yine merkezi Londra’da bulunan Avrupa Kalkınma ve Yapılandırma Bankası –European Bank Reconstruction and Development (EBRD) ‘nın teklifi üzerine EBRD’nin yönetim danışmalığı alanında ulusal yönetim danışmanlığı şirketi unvanını almıştır.

Get Ahead Bireysel Potansiyeli Güçlendirme ve Kariyer Gelişim, Get Ahead Kurumsal Potansiyeli Güçlendirme, Get Ahead Yurtdışı Danışmanlığı ve Get Ahead Uluslararası Yöneticilik Sertifikasyonu hizmetleri Cabana Eğitim ve Danışmalık Ld.Şti. çatısı altında sürmektedir.

0

KATILIMCI

0

SAAT EĞİTİM

0

BAŞARI SERTİKASI

0

KATILIMCI SERTİFİKASI